O salonu Visage


V našem kosmetickém salonu věříme, že dokonalá péče o pleť a tělo je klíčem k mladistvému vzhledu a celkovému zdraví. Proto se specializujeme na širokou škálu služeb zaměřených na omlazení a regeneraci pleti a těla.

Při návštěvě nás se můžete spolehnout na profesionální poradenství a individuální přístup. Rádi vám poradíme, jak se můžete zbavit únavy, získat energii a jak můžete zlepšit kvalitu vaší pleti.

Pro domluvení termínu konzultace nebo jakékoli jiné služby nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 723 604 468. Těšíme se na vaši návštěvu a budeme se snažit splnit vaše očekávání.Novinky ze salonu


Připravte své tělo na zimu

Dne 5.11.2019 nabízím konzultaci, při které se dozvíte, jak nastartovat energii na zimní období a odolávat chřipkovým virům. Reservujte si svůj čas na telefonu 723 604 468 Udělejte si svůj čas jenom pro sebe! Těším se na Vás!!


Přijďte připravit své tělo na zimu!

Zveme Vás do salonu VISAGE v Rychnově nad Kněžnou na seminář s kosmetičkou Ivou Vágnerovou. Dozvíte se, jak o tělo pečovat se snižujícími se venkovními teplotami a co dělat pro to, aby jste se stále cítili fit a šťastné! :) Těšíme se na Vás!


Nové rtěnky PowerLips

Milé dámy, rádi bychom Vám představili tyto nové PowerLips rtěnky 💄👄 PowerLips se nerozmazávají, nenechají otisk na skleničce nebo na zubech ‼️ Jelikož obsahují avokádový olej 🥑, vitamín E a kaolin ➡️ nevysuší rty, naopak je hydratují Naleznete v 9 krásných odstínech :))


Salon Visage