Všechny novinky ze salonu


Připravte své tělo na zimu

Dne 5.11.2019 nabízím konzultaci, při které se dozvíte, jak nastartovat energii na zimní období a odolávat chřipkovým virům. Reservujte si svůj čas na telefonu 723 604 468 Udělejte si svůj čas jenom pro sebe! Těším se na Vás!!


Přijďte připravit své tělo na zimu!

Zveme Vás do salonu VISAGE v Rychnově nad Kněžnou na seminář s kosmetičkou Ivou Vágnerovou. Dozvíte se, jak o tělo pečovat se snižujícími se venkovními teplotami a co dělat pro to, aby jste se stále cítili fit a šťastné! :) Těšíme se na Vás!


Nové rtěnky PowerLips

Milé dámy, rádi bychom Vám představili tyto nové PowerLips rtěnky 💄👄 PowerLips se nerozmazávají, nenechají otisk na skleničce nebo na zubech ‼️ Jelikož obsahují avokádový olej 🥑, vitamín E a kaolin ➡️ nevysuší rty, naopak je hydratují Naleznete v 9 krásných odstínech :))


Novinka v kosmetickém ošetření pleti

Pokud chcete vyzkoušet nové ošetření pleti s obrovsky omlazujícím efektem, domluvte si se mnou termín vyzkoušení (cena ukázkového ošetření pouze 100,-Kč) na telefonním čísle 723 604 468 nebo e-mailem (vagnerova.rk@seznam.cz) Nenechte si ujít tuto příležitost.

LASH BOTOX

Milé zákaznice, nabízíme Vám zcela nové ošetření na přírodní řasy a to Lash botox. Vaše přírodní řasy budou extrémně vyživené, zvýšený objem až o 100% + natočené. Objednat se můžete na tel.: 728 729 955. Těšíme se na Vaši návštěvu.

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Milé dámy, od července 2017 rozšiřujeme naše služby, a to PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS metodou řasa na řasu s americkou značkou JB COSMETICS. Tato značka dbá na vysokou kvalitu a přirozený vzhled. Přijďte využít těchto služeb. Objednat se můžete na tel.: 728 729 955.

DEN PRO ZDRAVÍ A KRÁSU

Chcete se cítit skvěle a přitom krásně vypadat? Máme pro Vás několik novinek v této oblasti a nabízíme praktické ukázky, jak o sebe pečovat. Během celého dne 11.května 2017 budeme v kosmetickém salonu Visage v Rychnově nad Kněžnou jen pro Vás. Těšíme se na Vaši návštěvu! kosmetička Iva Vágnerová (723 604 468) a masérka Jana Vaňková (732 410 629)

VÝHODNÁ AKCE (Platí do 17.4.2017)

Milé zákaznice, milí zákazníci, využijte výhodné akce při zakoupení galvanizačního přístroje. Info na tel. 723 604 468 (Iva Vágnerová)

Den pro ženy

Milé dámy a kamarádky Přijďte si s námi posedět v příjemném prostředí v ateliéru Renata v Opočně při kávičce nebo vínečku. Dozvíte se spoustu novinek v péči o své tělo, o posílení vitality a předvedeme i praktické ukázky v péči o pleť a novinky v líčení. Posezení nám zpříjemní i náš milý host RNDr.Lucie Svobodová Těšíme se na Vás 8.března 2017 v  16 hodin. Jana Vaňková(732 410 629) a Iva Vágnerová(723 604 468)

Rozšiřujeme kosmetické služby!

Od 1.7.2016 v našem kosmetickém salonu pracuje ještě další kosmetička MARTINA ŠEDOVÁ. Nabízí kosmetické služby, líčení a depilaci. Přijďte využít těchto služeb! :) Objednat se můžete na tel.: 728 729 955 nebo na e-mailu: sedova8@seznam.cz

Nové liftingové ošetření!

Přijďte se přesvědčit o liftingových účincích galvanického ošetření. Zaměřuje se na viditelné stárnutí pokožky u jejich zdroje. Toto ošetření promění unavenou a stresovanou pleť v takovou, u které okamžitě cítíte jak je svěží, hydratovaná a neuvěřitelně hebká a čistá.

Spustili jsme nový web

Dnešním dnem jsme spustili nový web, na kterém naleznete veškeré informace ohledně našeho salonu. Doufáme, že se Vám stránky budou líbit a těšíme se na návštěvu.